Зворотній дзвінок

Видалення зубів

Лише коли немає інших варіантів, досвідчений стоматолог, може прийняти рішення — про видалення зуба.

Видалення зубів — одна з найпоширеніших методик їх «лікування» в стоматологічній практиці. Відверто кажучи, видалення зубів — це крайній захід, «останнє рішення стоматолога», перефразовуючи відомий вислів. При будь-якому захворюванні, необхідно зберегти живий зуб. Професійною лікарсько-технічною мовою, видалення зуба — це операція з видалення зуба з зубної альвеоли за допомогою спеціальних хірургічних інструментів (як правило, щипців).

Здійснюється видалення зубів під анестезією. Залежно від того скільки коренів у зуба, його видалення може проводитися шляхом викручування (однокореневий зуб) або розхитування (багатокоренвий). Складне видалення зуба передбачає його попереднє дроблення і вилучення по частинах. У цьому випадку на стоматолога покладається ще й завдання — контролювати, щоб в утвореній порожнині не залишилося зубних осколків.

У стоматології видалення зубів прийнято розділяти на дві великі категорії: планові та екстрені операції. Ми проводимо обидва типи видалення зубів за сучасними безболісними технологіями. Екстрене видалення необхідно у випадку, якщо спостерігається гостре гнійне запалення, яке вже поширилося на кістку, а також у випадках сильного зубного болю і при неможливості інших форм лікування.

Заповніть форму Close form
Дякуємо! Ми з вами зв'яжемося.