Зворотній дзвінок

Ретейнери

Одним з таких способів протезування є адгезивно-мостоподібне протезування зубів (мерілендський мостоподібний протез), за якого не страждає дентин і немає необхідності препарувати сусідні зуби.

Адгезивний мостоподібний протез, який не знімається (ретейнер, він же меріленд-міст) замінює відсутній зуб в зубному ряду, і за такої умови немає необхідності ставити мостоподібний протез або коронки на сусідні зуби.

Зі скловолоконних штифту і стрічки лікар-терапевт формує основу для фіксації зубного протезу. Незйомні протези кріпляться до спеціально-оброблених місць на двох опорних зубах.

Адгезивно-мостоподібний зубний протез не застосовується при відсутності декількох зубів у зубному ряду, так як матеріал, що використовується для протезування, досить крихкий і не витримує великого навантаження, при жуванні. Таке протезування зубів можна зробити за одне відвідування.

Завдяки новим скловолоконим і композитним матеріалам доданих до унікальних технологій, адгезивно-мостоподібне протезування стає все більш поширеним. Ця технологія дозволяє відновити втрачений зуб без обточування і депульпації сусідніх зубів.

Заповніть форму Close form
Дякуємо! Ми з вами зв'яжемося.