Зворотній дзвінок
Назад
Ваш стоматолог може розповісти, чи є у Вас проблеми зі сном

Ваш стоматолог може розповісти, чи є у Вас проблеми зі сном

Так. Нове дослідження, опубліковане в саудівському медичному журналі показало, що розмір мигдалин людини може вказувати на ризик для обструктивного апное сну, стан, при якому блокується верхні дихальні шляхи, що викликають зупинку дихання і перезапуск кілька разів під час сну.

Вм’ятини на язику, або відбитки зубів на язику, дозволяють припустити, що язик або зуби занадто великі для рота.

Понад 18 мільйонів дорослих у Сполучених Штатах страждають від OSA. Ці люди часто страждають від перерваного і поганого сну, це може привести до втоми, дратівливість і до проблем з концентрацією уваги.

У важких випадках захворювання може призвести до труднощів навчання і погіршення пам’яті, серцевого нападу, застійної серцевої недостатності, серцевої аритмії, інсульту або депресії, повідомляють дослідники з Національного фонду сну.

Вчені досліджували 200 пацієнтів в клініках в Університеті Даммама, в коледжі стоматології в Саудівській Аравії. Пацієнти були обстежені в зв’язку з відомими та потенційними факторами ризику OSA : окружність шиї, маси тіла, кров’яного тиску і розміру їх язика, мигдалин і язичка.
Дослідники прийшли до висновку, що 23 відсотків з 200 були схильні до ризику OSA, 80 відсотків — чоловіки. Ожиріння, великі мигдалини і вм’ятини на язику — були найбільш поширеними факторами.

Отримані дані особливо важливі в тому, як вони піддаються стоматологічній практиці та освіті.
В ході дослідження вчені заявили, що їхні майбутні дослідження будуть збільшувати розмір вибірки, змінювати вікові групи та учасників моніторингу на ніч, щоб вивчити проблему більше.

Заповніть форму Close form
Дякуємо! Ми з вами зв'яжемося.